П'ятниця, 22 Січня, 2021 - 18:53
11 Січ 2021

Відтепер забезпечувати правопорядок в містах України гвардійці будуть на новій спецтехніці (ВІДЕО)

До чергування в Києві, Одесі, Львові, Харкові та Дніпрі нацгвардійці приступили на спеціальних автомобілях, виготовлених на базі шасі «Ford Transit» та призначених для виконання завдань з охорони громадського порядку. Дані автомобілі наприкінці 2020 року були отримані від Міністерства внутрішніх справ та введені в експлуатацію.

 

Мікроавтобуси призначені для перевезення особового складу військових нарядів, які здійснюють охорону громадського порядку в місті. Автомобілі відповідають вимогам сьогодення та обладнані за останнім словом техніки: бортовими комп’ютерами, цифровим зв’язком, відеореєстраторами, світло-акустичними панелями, сигнально-гучномовними пристроями, захисними решітками лобового скла, вікон, фар, задніх ліхтарів, а також посиленими бамперами. Завдяки своєму оснащенню та порівняно невеликими габаритами, автомобіль досить маневровий в умовах міста з великим трафіком і дозволяє військовослужбовцям швидко реагувати на різні виклики та зміни в оперативній обстановці.

 

«Сьогодні ми вперше заступаємо на службу з охорони громадського порядку на новій техніці, за це я хочу подякувати від себе особисто та від усього особового складу бригади керівництво Міністерства внутрішніх справ, командування Національної гвардії України та військової частини за турботу, за те що ми маємо можливість ефективніше, професійніше та оперативніше виконувати завдання з охорони громадського порядку. Дякую вам за турботу!», - зазначив військовослужбовець 25-ї бригади Північного ОТО НГУ молодший сержант Сергій ШВЕДЮК.

 

Сучасна спецтехніка – одна з основних складових забезпечення високої мобільності правоохоронців, що дозволяє військовим нарядам суттєво збільшити ефективність служби, а громадянам безпечно почувати себе у столиці.

 

Аліна Новікова

Відділення інформації і комунікації Північного ОТО НГУ

фото Володимира Черняка та Аліни Новікової