Понеділок, 28 Вересня, 2020 - 14:14
08 Лис 2019

Відео-інструкція: "Кросфіт. Комплекс вправ на гнучкість"

В природі немає поганої погоди, якщо ви вирішили займатися спортом. У цій інструкції Артем Турчинов - спортивний куратор реаліті-проекту «Кросфіт» покаже комплекс вправ для вашої гнучкості. Але спочатку зробіть кардіо-розминку для того, щоб розігріти м'язи перед тренуванням. Тож, час починати стретчинг. 

 

Перша вправа - розтягування м'язів спини та пресу. Зробіть глибокий вдих і різкий видих, на видиху округліть спину, максимально втягніть живіт, таз при цьому повинен залишатися прямим, куприк дивиться вниз, голова опущена. Затримайтесь у цій позі на 8-10 сек.

 

Друга вправа"Лодочка". Ляжте на живіт, ноги тримайте порізно, станьте на руки і прогніть спину. Залишайтеся в цій позі на 1-2 хв.

 

Третя вправа - "Собака". Широка стійка обличчям вниз, спину та ноги тримайте прямо, п’яти не відриваємо.

 

Четверта вправа - "Зкручування корпусу в глибокому сіді". Намагайтесь випрямити спину і робіть розкачування із сторони в сторону. Розкриваємо тазостегновий суглоб, ліктями розводячи в сторони.

 

Завершальна вправа – "Планка навпаки" Випрямте тулуб і робіть покачування вперед та назад. Розминаємо плечі та м’язи. Підіймаємо одну руку і тягнемо до голови в гору при цьому таз підіймаємо максимально високо. Для закріплення ефективності тренування - зробіть місток. Після вправ для гнучкості за бажанням можете трошки пробігтись.

 

Підписуйтесь на YouTube-канал НА НГУ та тренуйтесь разом з нами.