Четвер, 1 Жовтня, 2020 - 07:59
20 Вер 2019

«Відчуття страху немає, є бажання захищати державу від російського тероризму!», – молодий контрактник гостомельської Бригади швидкого реагування

У Бригаді швидкого реагування НГУ розпочали навчання молоді контрактники.

 

Позивні «Білий» і «Макі» сьогодні працюють у тандемі. Як і всі оперативники, вони заводять собі позивні, як елементарну пересторогу від російських спецслужб, що полюбляють нишпорити інтернетом – у пошуках особистих даних українських військовослужбовців. Вони прикривають  один одного, здійснюючи підхід до умовної вогневої точки противника, і так само організовано відходять назад. Пересування «перекатами» це ази сучасної бойової підготовки піхотинця у складі підрозділу, і майбутні «леви» з батальйону оперативного призначення зовсім скоро навчаться робити це професійно, адже сьогодні для них минає лише четвертий день на полігоні.

 

«Порівняно з моєю попередньою частиною, в Бригаді набагато краще! – стверджує Білий. – Місцями тяжко, але воно того варте. Ти багато починаєш розуміти для себе, і в цьому тобі допомагають професійні інструктори, тому якщо маєш бажання навчитися, то неодмінно навчишся. Особисто мені тут дуже цікаво – у попередній частині, якщо за місяць вдавалося вистріляти 12 набоїв, то це було успіхом. Зазвичай, коли ми виїжджали на стрільби, то заряджали у магазин 3-4 набої. А тут ми лише за одну коротеньку вправу вистріляли два повні магазини. Тут є і бажання вчитися і рости далі. Є до чого прагнути!»

 

«Хочеться насамперед навчитися воювати, робити це професійно! – ділиться своїми очікуваннями Макі. – Працювати з товаришами в групі та здобувати бойовий досвід».

 

Бійці екіпіровані якісними РПС, які в гостомельській бригаді носять піхотинці-оперативники. Ці хлопці ще вчора були строковиками, а сьогодні вони контрактники одного з найбільш боєздатних з’єднань Національної гвардії України. Підписати контракт із частиною їх підштовхнули не лише переваги професійної служби, а в першу чергу – любов до своєї країни. Гвардійці готуються захищати її на передовій.

 

«Після навчання поїдемо в зону проведення ООС, - впевнено каже Макі. – Відчуття страху немає, є бажання захищати державу від російського тероризму!»

 

Білий підтримує думку свого побратима: «Ми дійсно бажаємо поїхати на фронт! Для цього ми і прийшли в Бригаду. Ми знали, що це бойова частина, яка виїжджає в зону ООС, і прийшли сюди щоб навчитися воювати і виїхати на передову. Це можливість стати таким, яким я уявляю справжнього чоловіка».

 

Андрій Куліш