П'ятниця, 30 Жовтня, 2020 - 16:11
06 Гру 2019

Від солдата до солдата – гвардійські строковики привітали побратимів зі Збройних Сил листами

В Ужгороді та Львові солдати строкової служби 2 Галицької бригади Нацгвардії України написали листи строковикам зі Збройних сил. Таким чином солдати вирішили привітати своїх побратимів з їх професійним святом, Днем Збройних сил України, яке відзначають 6 грудня.

 

«Шановний військовослужбовець! Нам випало з тобою жити важкий і не простий час для нашої держави, – пише солдат тарас Грицина з Ужгорода. – Час, коли потрібно захищати нашу неньку Україну від загарбника. І для нас, як військовослужбовці, це святий обов’язок. Користуючись нагодою хочу привітати вас з Днем Збройних сил України, та побажати вам витримки, наснаги, легкої служби, віднайти справжню «бойову дружбу», яка триватиме все життя. Бажаю вам проявити свою мужність та героїзм, а ваші подвиги будуть звеличуватись та не будуть забуті».

 

Строковики з Національної гвардії та Збройних сил щодня навчаються захищати Україну. Хоч це і відбувається у різних структурах, але ціль у них одна: «бути підготовленим воїном своєї держави». Кожен з листів індивідуальний, написаний власною рукою. У кожен з цих листів гвардієць вклав свої найщиріші побажання.

 

«Дорогий військовослужбовцю! Я солдат строкової служби Національної гвардії України Роман Шурба, як і ти, стою на сторожі миру та спокою українських громадян. Разом з тобою ми творимо майбутнє української армії. Вірю у нашу спільну перемогу».

 

У Львові гвардійці вручили свої листи строковикам 80-ої окремої десантно-штурмової бригади ДШВ ЗСУ. А в Ужгороді бійцям 128-ої окремої гірсько-штурмової бригади, під час урочистостей з нагоди професійного свята.

 

Нагадаємо, цивільно-військове співробітництво Нацгвардії продовжує багаторічну співпрацю з МО в підготовці на курсах цивільно-військового співробітництва (СІМІС) в академії імені Івана Черняховського. Також офіцери СІМІСи НГУ входять до складу відділу СІМІС штабу об'єднаних сил - здійснюють координацію діяльності у разі супроводу благодійних вантажів, приймають участь у заняттях з дітьми з питань мінної та особистої безпеки на лінії розмежування,  взаємодіють у питаннях роботи з групами вантаж 200.

 

Вітаємо наших побратимів з Днем Збройних Сил України!

Ми пам’ятаємо все та вдячні кожному живому та навіки живому захиснику!

 

Аліна Новікова, Марина Гладій