П'ятниця, 14 Серпня, 2020 - 04:58
18 Вер 2019

Ветерани гвардії взяли участь у військово-патріотичній акції «Від українського козацтва до сучасних збройних формувань України»

13-15 вересня 2019 року група ветеранів НГУ, які представляли ветеранські організації ГУ НГУ, Дніпропетровську і Львівську міжрегіональні секції та військові частини 3033 та 3044 здійснили військово-патріотичну акцію, присвячену Дню Захисника України та Дню Українського козацтва.

 

Колишні офіцери та прапорщики на чолі з полковниками у відставці Володимиром Кривенком і Олександром Захаровим, підполковниками у відставці Юрієм Ваврисюком, Юрієм Рубаном, Миколою Чорнобривцем відвідали місця бойових та трудових звитяг, музеї, цікавих історичних пам’яток запорізького краю, провели зустрічі та поспілкувалися з особовим складом військової частини 3033, місцевою молоддю щодо престижності служби в Національній гвардії України та її ролі у захисті незалежності і суверенітету нашої держави.

 

Акція відбувалася в таких місцях, як екскурсія до Дніпровської ГЕС та на острів Хортиця, музею ретро автомобілів, екскурсія у музей під відкритим небом «Камяна могила», до Козацького дуба, покладання квітів до пам’ятника морякам, які захищали Чорноморське узбережжя, відвідання Панського озера, відвідання термальних джерел та багато інших місць.

 

У заходах брали участь 22 ветерани-чоловіки та 3 ветерани-жінки. Вони долучились до героїчної історії нашого народу, отримали велике задоволення від спілкування з особовим складом військової частини 3033.

 

Полковник у відставці Георгій Федорчук, голова ради Асоціації

ветеранів внутрішніх військ та Національної гвардії України