П'ятниця, 14 Серпня, 2020 - 05:54
20 Лип 2019

В Дніпрі завершився чемпіонат з футзалу Національної гвардії України

Нічия, пенальті, штрафні – драйвово і видовищно, наполегливо і з посмішками. Більше двохсот військовослужбовців Нацгвардії змагалися в володінні м’ячем.

 

Впродовж трьох спекотних днів кращі гравці військових частин Нацгвардії з усіх куточків України змагалися за першість в м.Дніпро. Команди боролися запекло та з повною віддачею, адже футзал це улюблене спортивне хобі багатьох гвардійців.

 

У футзалі як і на службі – перед усім важлива командна робота, адже перемога можлива тільки завдяки злагодженим колективним діям. Не менш важливо знання тактичних прийомів, вміння миттєво приймати рішення і змінювати ходи.

 

За загальним підсумком перші місця в підгрупах зайняли команди військових частин 3024, 3044 і Північного ОТО. Також відзнаки отримали кращі воротарі – Овчаренко Олексій з Північного ОТО і Жовнер Богдан з в/ч 3024, кращі бомбардири – Кісельов Віталій зі Східного ОТО і Монах Дмитро з в/ч 3043. Кращими гравцями показали себе Федюк Андрій із Західного ОТО та Тишенко Сергій із в/ч 3024.

 

Переможці чемпіонату були нагороджені спонсорами чемпіонату: сертифікатами від фірми "Seco" на покупку футбольної екіпіровки, сертифікатами на питну воду компанії "Аквиа", футбольними м'ячами від Федерації футболу України в Дніпропетровській області, а також кубками, медалями, дипломами та грамотами від командувача Національної гвардії України.

 

Група інформації і комунікації Центрального ТУ