Вівторок, 29 Вересня, 2020 - 14:26
01 Чер 2020

В Академії Нацгвардії стартувала державна атестація випускників 2020 року

У Національній академії Національної гвардії України пройшло перше засідання державної екзаменаційної комісії, яка атестуватиме випускників-магістрів.

 

Очолив комісію цього року заступник командувача Національної гвардії України генерал-лейтенант Юрій Лебідь за участі представників командування Національної гвардії та Академії, науково-педагогічного склад, представників комісії з підрозділів та військових частин.

 

«Академія Нацгвардії є фундатором військової освіти і щорічно випускає офіцерів з вагомою освітньою базою. Це дозволяє їм відповідально та компетентно проходити службу у військах, постійно самовдосконалюватися та вимагати цього від підлеглого особового складу. Я сподіваюсь, що випускники покажуть високий рівень знань»,– зазначив генерал-лейтенант Юрій Лебідь.

 

Цього року державну атестацію складає 321 випускник. Серед випускників – 124 – освітнього ступеня «Магістр» та 197 - освітнього ступеня «Бакалавр». Тоді ж 40 кандидатів за рішенням Вченої ради затверджено на отримання диплому з відзнакою.

 

Державна атестація складається з комплексного іспиту, екзамену з фізичного виховання та методики фізичної підготовки, захисту кваліфікаційних та магістерських робіт.

 

Уже сьогодні слухачі магістратури, розпочали складання комплексного іспиту з дисциплін оперативного мистецтва.

 

«Для того, щоб впроваджувати отримані знання в військових частинах, випускник оперативно-тактичного рівня повинен бути кваліфікованим офіцером. В Академії ми надали вагомі знання, щоб офіцери були спроможні грамотно приймати рішення в ході виконання службово-бойових завдань.», –  говорить завідувач кафедри оперативного мистецтва Олександр Лавніченко.

 

Загалом, державна атестація триватиме два тижні, а далі на майбутніх офіцерів чекає випуск та передислокація до подальших місць проходження служби у військових частинах Національної гвардії України.

 

 

Відділ міжнародних зв’язків, інформації та комунікації НА НГУ