Субота, 31 Жовтня, 2020 - 09:10
01 Чер 2019

Уперше сертифікованим кінологом в гвардії стала жінка

У Навчальному центрі міста Золочева закінчився черговий курс підготовки ліцензійної групи кінологів, де вперше свідоцтво про присвоєння кваліфікації державного зразка у Національної гвардії України отримала жінка – військовослужбовець старший сержант Ганна Авраменко, про це каже так:

 

«Я все життя займаюся дресируванням собак, спочатку я працювала в цивільному кінологічному клубі. А з того часу як в Україні розпочалась війна я вирішила, що не можу залишатися осторонь, мої знання і досвід можуть стати в нагоді в такий нелегкий час. Цей курс підготовки в Навчальному центрі для мене – це перш за все можливість вдосконалення. Я рада, що приїхала навчатися саме сюди, бо вважаю важливим те, що викладачі, які вже здобули нагороди державного та міжнародного рівня можуть не лише теоретично, а й практично допомогти курсантам досягнути хороших результатів у дресируванні собак».

 

Таким чином, військовослужбовці отримали свідоцтво, а  їхні хвостаті вихованці -  сертифікат про підготовку службового собаки за напрямком розшуковий.

 
До Навчального центру гвардійці приїжджають на навчання з собаками різних порід. Найчастіше - це малінуа та німецькі вівчарки, також гарні результати показують лабрадори та ротвейлери. Протягом чотирьох з половиною місяців вони опановують тонкощі мистецтва дресирування – навики слухняності, переслідування умовного порушника по його запаховому сліду, затримання умовного порушника, який намагається втекти або напасти на собаку, виявлення речей за запахом певної особи та подолання смуги перешкод.
 
 

Група інформації та комунікації Навчального центру НГУ