Субота, 31 Жовтня, 2020 - 12:37
17 Жов 2020

У Золочеві понад 80 військових присягнули захищати Україну

 

17 жовтня виголосили слова клятви вірності українському народові 82  військовослужбовці. Цей день сповнений хвилювань та радості, адже вони стали справжніми захисниками своєї Батьківщини.

 

Зважаючи на карантинні обмеження, військовослужбовці приймали присягу без присутності батьків та близьких.

 

Одним із новобранців є нащадок відомого українського композитора Семена Гулака-Артемовського – солдат Владислав Гулак-Артемовський. Хлопцю 22 роки і він свідомо прийшов до того, щоб стати захисником. Мав хороший приклад для наслідування і став військовим у третьому поколінні. Хлопець зізнався, що основною мотивацією для вступу у лави Нацгвардії стало бажання отримати заповітні офіцерські погони і уже невдовзі він готуватиме себе до вступу в Національну академію Нацгвардії. Ми раді, що наші ряди поповнюють свідомі патріоти.

 

«Обороняти та захищати – основні завдання, які стоять перед захисниками нашої держави. Я дуже радий, що зміг приєднатися до них та внести свою лепту у розвиток нашого війська», – поділився настроєм Владислав.

 

Новоспечених воїнів привітав начальник Навчального центру НГУ полковник Михайло Кулик, який подякував воїнам за стійкість та непохитне прагнення стояти на захисті територіальної цілісності і суверенітету нашої України у такий складний час.

 

Капелани Навчального центру отець Андрій Кулицький та отець Юрій Галабуда долучилися до привітань та благословили гвардійців на військову службу.

 

Бажаємо молодим бійцям стійкості духу та великих звершень. Разом – ми сила!

 

Група інформації і комунікації НЦ НГУ