Субота, 19 Вересня, 2020 - 14:51
01 Чер 2015

У військовій частині 3044 провели контрольну перевірку

В період з 25 по 29 травня у військовій частині 3044 тривала контрольна перевірка особового складу за перше півріччя 2015 року.

 

Протягом півріччя особовий склад військової частини не тільки виконував службово-бойові завдання з охорони та оборони Южно-Української АЕС, а й вдосконалював свої знання на заняттях з бойової та спеціальної підготовки. Під час проведення занять військовослужбовці вивчали нормативну базу українського законодавства, підвищували рівень фізичної, вогневої та професійної підготовки, виховувалися у дусі патріотизму до Батьківщини. З метою перевірки здобутих вмінь та навичок у військовій частині 3044 провели контрольну перевірку та прийняли заліки з основних предметів навчання.

 

Основна увага приділялася знанню особовим складом теоретичних та практичних навичок з тактичної підготовки, виконання вправ навчальних стрільб з вогневої підготовки та практичне виконання нормативів з фізичної підготовки.

 

По закінченню здачі заліків було проведено підведення підсумків, під час яких командування частини проаналізувало стан справ в кожному підрозділі, було вказано на виявлені недоліки та поставлені завдання, щодо їх усунення.

 

«Підвищення рівня професійної підготовки особового складу є невід’ємною частиною їх діяльності. Від цього залежить результативність виконання службово-бойових завдань, особиста безпека військовослужбовця, рівень іміджу Національної гвардії України серед населення.

 

«Сьогодні ми плідно попрацювали. Особовий склад відповідально поставився до складання заліків, тому і результати ми отримали добрі. Але зупинятися на досягнутому не варто, на сьогоднішній день у нас є над чим працювати», - підсумував командир військової частини 3044 підполковник Олег Худолій.

майор Ігор Моспан, фото лейтенанта Анатолія Богдана