Субота, 31 Жовтня, 2020 - 09:15
22 Чер 2019

У Рівному нацгвардійців відвідала Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України

В рамках візиту на Рівненщину,  військову частину 3055 2 Галицької бригади Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України відвідала Віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції України Іванна Климпуш-Цинцадзе.

 

З гвардійцями говорили про НАТО, європейський шлях України та важливість забезпечення соціальних гарантій військовослужбовців.

 

Іванна Климпуш-Цинцанде наголосила, що у кожному місті, в якому буває, обов’язково відвідує військові частини, адже ця сфера є одним з основним напрямків її роботи.

 

В ході візиту було оглянуто розташування військової частини, умови проживання, харчування військовослужбовців строкової служби та медичний пункт.

 

Після цього посадовець поспілкувалася у конференц-залі з особовим складом. Нацгвардійці мали змогу озвучити питання, які їх хвилюють.

 

«Завдяки вашій стійкості, силі духу, хоробрості маємо можливість нині жити під мирним небом України. Для мене сучасний український солдат,  окрім того, що це патріот і професіонал, ще й забезпечений та впевнений у власному майбутньому захисник Вітчизни. З боку Уряду працюємо над тим, аби саме такий образ бійця став реальністю», – підкреслила Іванна Климпуш-Цинцадзе.

 

Окремо акцентувалась  увага на тих кроках, що вже вдалося реалізувати у сфері забезпечення рівності чоловіків та жінок у силовому секторі, а також на зміні підходів щодо підготовки військовослужбовців з урахуванням гендерного компонента. Зокрема, йшлося про унікальний пілотний проєкт з уніфікації підходів щодо викладання гендерної тематики, до якого долучились 10 навчальних закладів сектору безпеки і оборони, а це складає майже третину всіх вищих навчальних закладів сектору безпеки і оборони України.

 

Офіцер групи інформації і комунікації військової частини 3002

молодший лейтенант Аліна Новікова