Субота, 19 Вересня, 2020 - 15:44
22 Травень 2020

У районі проведення операції Об’єднаних сил Арсен Аваков відзначив 19 гвардійців

Сьогодні в районі проведення операції Об’єднаних сил міністр внутрішніх справ Арсен Аваков разом із командувачем Національної гвардії України генерал-лейтенантом Миколою Баланом та заступником командувача ОС з питань застосування сил та засобів НГУ вручили державні нагороди 19 гвардійцям.

 

Нагороди отримали військові правоохоронці, які проходять службу в 12-й бригаді оперативного призначення НГУ імені Дмитра Вишневецького та у 15-у Слов’янському полку НГУ. Трьох гвардійців відзначили іменною вогнепальною зброєю, двох – почесними грамотами Кабінету Міністрів України, одного – грамотою Верховної Ради України. Також гвардійці отримали відомчі заохочувальні відзнаки МВС: нагрудні знаки «За відвагу в службі», «За відзнаку в службі» та подяки.

 

«Війна вимагає від військових самовідданості, професіоналізму та готовності до виконання завдань за призначення. Іноді, ціною власного життя! Рівень довіри до НГУ – 60%, тож несіть гідно цю відповідальність! Ми обов’язково переможемо!» – зазначив очільник МВС Арсен Аваков.

 

Пресслужба угруповання НГУ ОС