Неділя, 6 Грудня, 2020 - 03:11
22 Вер 2020

У Південному ОТО завершились навчальні збори з офіцерами-випускниками військових вишів

Так, протягом тижня з молодими офіцерами були проведені заняття з вогневої, інженерної, фізичної, медичної підготовки та військової топографії. Майбутні командири підвищували методичну майстерність при проведенні занять з підлеглим особовим складом, поглиблено вивчали керівні документи, відпрацьовували питання управління повсякденною діяльністю військових частин і підрозділів.

 

Представники Національної поліції та гвардійські інструктори практично продемонстрували порядок підготовки до служби підрозділів, які виконують завдання по охороні громадського порядку, а також особливості організації служби із конвоювання.

 

«Практичні заняття в першу чергу стосувались методично-організаційного аспекту при проведенні подібних заходів безпосередньо самими офіцерами у подальшій службі, включаючи необхідні рекомендації та поради», – розповів заступник начальника Південного Одеського територіального управління полковник Валерій Смолов.

 

Також лейтенанти ознайомились на практиці з методикою організації та проведення занять з психологічної підготовки. Особисто подолали у складі груп усі елементи тренінгового комплексу командного згуртування. Після проходження вправ на таких тренажерах, військовослужбовці показали високий рівень згуртованості та довіри один одному.

 

«За цей період ми вдосконалювали свої теоретичні знання та практичні навички щодо організації та проведення індивідуальної підготовки з особовим складом підрозділів із залученням інструкторів з бойової підготовки та інших напрямків службової діяльності відповідно до стандартів НАТО», - говорить лейтенант Віталій Кравченко.

 

Група інформації і комунікації Південного ОТО