Субота, 31 Жовтня, 2020 - 10:16
02 Вер 2019

«У новий навчальний рік – патріотично», – гвардійці привітали дітей з початком навчального року

У святковий День знань офіцери цивільно-військового співробітництва Національної гвардії України привітали учнів спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів №307 з поглибленим вивченням природничих наук деснянського району міста Києва, батьків та педагогів з початком навчального року, побажали учням міцного здоров'я, успіхів у навчанні й запевнили у подальшій підтримці.

 

Протягом тривалого часу офіцери цивільно-військового співробітництва співпрацюють з керівництвом цієї школи та допомагають у підготовці юнаків до участі у всеукраїнській дитячо-юнацькій військово-патріотичній грі «Сокіл - Джура».

 

За словами керівництва школи, саме завдяки співпраці з Національною гвардією України учні 307-ї школи стали переможцями у загальній першості з цих змагань серед навчальних закладів м. Києва та призерами на всеукраїнських змаганнях.

 

Крім того, користуючись нагодою, начальник відділу інформаційної підтримки Іміджево-видавничого центру Національної гвардії України полковник Віктор Голумбівський передав педагогічному колективу школи подяку від мені командування Національної гвардії України за здійснення практичних заходів з військово-патріотичного виховання дітей та молоді, а також участі у цивільно-військовому співробітництві.

 

Група цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ,

фото майора Максима Мороза