Неділя, 6 Грудня, 2020 - 03:04
08 Жов 2020

У Навчальному центрі Національної гвардії України відбувся випуск саперів

У Навчальному центрі Національної гвардії України відбувся випуск військовослужбовців, які пройшли фахову підготовку за спеціальністю «Сапер (розмінування)».

 

Тривалість курсу 36 днів, за цей час сапери-прикордонники здобули теоретичні знання та практичні навички щодо виконання спеціальних завдань інженерного забезпечення. Особлива увага приділялася практичному вишкілу особового складу: встановленню одиночних мін, мінних полів і проробленні проходів в них. Також відпрацьовувалось питання щодо перевірки місцевості на наявність мінно-вибухових загороджень із застосуванням як випробуваних, так і новітніх засобів розвідки. У ході навчання військовослужбовці ДПСУ опанували знання щодо електричного та вогневого методу підриву та знищення елементів конструкцій за допомогою вибухових речовин.

 

«Я переконаний, що цей досвід та знання, які здобув тут стануть у нагоді у подальшій військовій службі та під час розмінування територій у зоні ООС», - капітан Головін Олександр.

 

«Висловлюю слова вдячності кожному, хто доклав зусиль для створення цього курсу, а також за можливість отримати знання від наших колег, це виклик для кожного з нас, який ми подолали, отримавши нові знання та досвід», - сержант Скрипник Сергій.

 

«Я дуже радий, що курс був практичним і ми мали можливість всі отримані знання застосовувати практично, що сприяло кращому закріпленню. Також хочу відзначити роботу інструкторсько - викладацького складу, який щоденно докладали максимум зусиль, щоб кожен із нас опанував нові знання», - сержант Сімінченко Олександр.

 

Бажаємо не зупинятися на досягнутому та безупинно крокувати вперед до нових перемог!

 

Група інформації і комунікації НЦ НГУ