Неділя, 6 Грудня, 2020 - 02:51
10 Вер 2020

У Міжнародному центрі гвардійцям вручили сертифікати про проходження двотижневого курсу з планування навчань

Вперше у Нацгвардії відбувся двотижневий курс з планування навчань та заходів підготовки (Exercise design course), який провели канадські інструктори групи підготовки «Старе» операції «UNIFIER» Збройних сил Канади в Україні.

 

У ньому взяли участь представники навчальних центрів та офіцери, які відповідають за планування підготовки підрозділів у Міжнародному центрі НГУ. Гвардійці вивчали робочі моделі розробки та алгоритми дій щодо планування навчань для різного рівня підрозділів та специфіки підготовки, а також організації міжнародних навчань.

 

Під час практичної частини курсу був застосований метод роботи в «синдикатах» (групах), що сприяло ефективному засвоєнню теоретичного матеріалу. Щодня, враховуючи його об’ємність, канадські колеги проводили підведення підсумків та аналіз проходження курсу слухачами з їх коментарями та відповідали на запитання.

 

«Цей курс допоможе вам організовувати колективну підготовку тут в навчальному центрі «Старе». Для мене була честь проводити його і долучитись до підвищення готовності Національної гвардії України», - зазначив командир групи підготовки «Старе» капітан Деніел Гойт.

 

Варто сказати, що у проведенні курсу з метою оцінювання підготовки слухачів взяв також участь і представник Групи радників з питань доктрини та освіти (DEAG) Міністерства оборони США майор Гарі Квош.

 

«Для нас цей курс був дуже важливий, адже співпраця з міжнародними партнерами вимагає повного розуміння спільних підходів до планування колективної підготовки підрозділів НГУ, враховуючи наші потреби, цілі та можливості. Досвід отриманий від канадських колег ми вже застосовуємо під час створення сумісних програм підготовки підрозділів. Наша мета – це проведення навчання наших підрозділів за стандартами НАТО», - сказав у своїй промові заступник начальника Міжнародного центру полковник Сергій Рекун.

 

У підсумку гвардійці отримали сертифікати про проходження курсу та подякували міжнародним партнерам за отриманий досвід.

 

Відділення інформації та комунікації Міжнародного центру НГУ