Четвер, 1 Жовтня, 2020 - 08:05
04 Лип 2016

У Львові відбулись змагання з армреслінгу

Нещодавно у 2 Галицькій бригаді Національної гвардії України відбулися змагання з армреслінгу. До участі у змаганнях на першість військової частини залучались команди з підрозділів які дислоковані у  Львові, Рівному, Тернополі та Ужгороді.

 

«Популяризація  спорту є ефективним інструментом загартування волі, засвоєння правил спортивної поведінки, виховання самоповаги та відповідальності»,- стверджує начальник фізичної підготовки і спорту 2 Галицької бригади підполковник  Ігор Рудик.   

 

За підсумками змагання перше місце зайняла команда 2 стрілецького батальйону з міста Тернопіль, друге - посіла команда 1 стрілецького батальйону зі Львова, 3 місце зайняла збірна команда підрозділів забезпечення 2 Галицької бригади також зі Львова.

 

В абсолютній першості серед призерів вагових категорій перше місце зайняв старший солдат за контрактом  Степан Яцик зі Львова, друге місце виборов солдат за контрактом Натіг Гусейнов з Рівного, трете місце посів лейтенант Володимир Смаль представник Тернопільського батальйону.

 

Нагородження переможців відбулось в урочистій обстановці на плацу військової частини, де командир 2 Галицької бригади полковник Петро Шуляк нагородив команди переможниці кубками, а призерам, в особистій першості, вручив грамоти і медалі.

 

Автор: Юлія Кухарук

Фото:Юрія Гавдяка