Неділя, 6 Грудня, 2020 - 03:44
25 Бер 2019

У Києві стартував чемпіонат за "Кубок Героїв АТО" 2019

24 березня стартував 5-й Чемпіонат України з футболу серед команд Ліги учасників АТО на Кубок Героїв АТО, де беруть участь військовослужбовці різних силових структур, зокрема, і 7 команд від Нацгвардії.

 

Нагадаємо, з 2015 року чемпіонат є наймасштабнішою в Україні програмою психологічної і фізкультурно-спортивної реабілітації учасників бойових дій .

 

Всеукраїнська Футбольна Ліга учасників АТО сезону 2019 року складається із 88 команд, а це близько трьох тисяч побратимів сектора безпеки та оборони і ветеранів війни, учасників АТО, які будуть змагатися між собою в два кола, весна та осінь, в шести дивізіонах: Захід, Схід, Північ, Південь, Центр та Київ, - від Сєвєродонецька, Маріуполя до Луцька, від Чернігова до Херсона, від Харкова до Львова, щотижня в сорока двох містах України.

 

 У 2019-му році  представляти Національну гвардію України будуть 7 команд, а саме: ФК «Захід» (в/ч 3028, та в/ч 3008); ФК «Метеор» (Центральне ОТО); ФК «Вікторія» (в/ч 3039); ФК «27 бригада НГУ» (в/ч 3066); ФК «Барс» (в/ч 3027); ФК «Енергія» (в/ч 3044; ФК «5-й окремий батальйон НГУ» в/ч 3045.

 

Перше коло буде проходити з 24 березня по 23 червня, друге коло - з 06 липня по 29 вересня. За результатами Чемпіонату визначать 24 кращі команди Всеукраїнської футбольної Ліги учасників АТО.

 

З шостого по дванадцяте жовтня традиційно на Навчально-тренувальній базі «Динамо Київ» будуть відбуватися фінальні ігри (груповий етап, 1/4 фіналу та півфінали), а чотирнадцятого жовтня, на легендарному стадіоні «Динамо» імені Валерія Лобановського, відбудеться гра за третє місце і великий фінал регулярного Чемпіонату серед команд Ліги учасників АТО. Найсильніші 24 команди із шести дивізіонів, за результатами сезону, будуть розігрувати між собою головний трофей сезону.

 

Організатором Чемпіонату є Федерація Футболу учасників АТО під егідою Всеукраїнського Об’єднання учасників АТО «УКРАЇНЦІ-РАЗОМ» за підтримки Федерації Футболу України, Футбольного клубу «ДИНАМО» (Київ), Міністерства молоді та спорту України, Генерального штабу Збройних Сил України, Національної гвардії України, Служби безпеки України, Державної прикордонної служби України, Національної поліції України, Державної служби з надзвичайних ситуацій України, Державної Служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, Федерації футболу міста Києва.

 

У 2019-му році чемпіонат офіційно внесений в Єдиний календар фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України.

 

 

За матеріалами офіційного сайту Федерації Футболу учасників АТО

football.ukrazom.org 

Всеукраїнського об'єднання учасників АТО "УКРАЇНЦІ-РАЗОМ!