Субота, 31 Жовтня, 2020 - 13:01
28 Вер 2020

У Кривому Розі завершилися спеціальні збори з кулеметними та гранатометними розрахунками

Гранатометні розрахунки – невід’ємна частина вогневої групи, від знань та професіоналізму яких залежить вогнева потужність підрозділу. Завдання гранатометника – постійно спостерігати за полем бою, вести вогонь на ураження наземних цілей, броньованих засобів ворога та знищувати його вогневі точки. Кулеметник, як і гранатометна обслуга, здійснює вогневу підтримку особового складу як з наземних, так і встановлених на бойовій техніці кулеметів.

 

Упродовж тижня гвардійці освоювали нові теоретичні знання, вдосконалювали свої навички із тактичної медицини та виконували стрільби із різних видів озброєння. Під час спеціального збору з особовим складом кулеметних та гранатометних розрахунків РПГ-1 та гранатометниками ГП-25 на військовому стрільбищі 21-ї окремої бригади імені Петра Калнишевського, що на Кіровоградщині, пройшли навчальні стрільби з РПГ-1 (ПУС-7), ГП-25, ПКМ та РПК, на яких гвардійці продемонстрували досить високий рівень підготовки.

 

«На стрільбищі я вперше стріляв з кулемета. Вага у нього більша, ніж у автомата, тому сильніша віддача під час ведення вогню. Я влучив у майже всі цілі і це дуже добрий результат для першої стрільби з такого виду озброєння», – розповідає військовослужбовець роти оперативного призначення на автомобілях солдат Олександр Ващенко.

 

 

Тетяна Якимчук