Вівторок, 29 Вересня, 2020 - 13:44
14 Лют 2020

У Дніпрі гвардійці привітали містян з Днем закоханих

14 лютого, в День всіх закоханих, військовослужбовці Національної гвардії Дніпра провели низку флешмобів у торгово-розважальних центрах з роздачі «валентинок» всім охочим. Розпочався захід у торговому центрі «Appolo», де під музику у виконанні військового оркестру Дніпровського полку охорони громадського порядку перехожі закохані пари отримували святкові листівки та запрошення до приєднання до теплої гвардійської родини.

 

Після цього військовослужбовці перемістились до торгово-розважального центру «МОСТ-сіті» та продовжили вітати мешканців та гостей міста Дніпро з Днем Святого Валентина. Офіцер Національної гвардії України майор Андрій Карпенко привітав всіх зі святом та зауважив: «Вже протягом кількох років військовослужбовці Нацгвардії вітають громадян з Днем закоханих. Кожного року ми намагаємось привітати із новою «родзинкою», і цього року разом із «валентинками» ми приготували і музичні подарунки від військового оркестру. Для мешканців міста Дніпра це не останній подарунок, і в подальшому ми ще здивуємо всіх чудовими сюрпризами!»

 

Для гостей торгівельних центрів були виконані джазові та інструментальні обробки композицій відомих естрадних виконавців, таких як Beyoncé, Queen AC/DC та інших. Закінчення виступу оркестру супроводжувалось гучними оплесками.

 

Група інформації і комунікації Центрального ТУ