Субота, 31 Жовтня, 2020 - 12:32
28 Вер 2020

Тиждень роботи патрулів Нацгвардії у фактах та цифрах

У період з 21 по 27 вересня поточного року особовий склад Національної гвардії України залучався до виконання завдань з охорони громадського порядку, забезпечення захисту та охорони життя, здоров’я, прав, свобод і законних інтересів громадян на всій території України. Всі завдання служби виконані в повному обсязі. Особовим складом не допущено порушень законодавства.

 

Так, гвардійці залучалися до патрулювання у 21 обласному центрі держави та місті Києві, а також у 18 містах обласного та районного підпорядкування, 3 населених пунктах сільської місцевості. Крім того, особовий склад залучався до патрулювання на території 5 об’єктів дорожньої інфраструктури, із них: 3 залізничні вокзали в Києві, Харкові, Дніпрі та 2 автовокзали в Сарнах та Маріуполі.

 

Минулого тижня гвардійці забезпечили правопорядок на 35 масових заходах та брали участь у проведенні заходів із пошуку безвісти зниклих громадян на територіях Вінницької, Київської та Львівської областей. Також військовослужбовці Нацгвардії забезпечили громадський порядок під час проведення стратегічних навчань «Об’єднані зусилля - 2020» на полігоні «Ягорлик» в Херсонській області.

 

Сили і засоби Національної гвардії залучались до недопущення незаконного видобування бурштину на території Рівненської, Волинської та Житомирської областей.

 

Військовослужбовці Нацгвардії спільно з Нацполіцією продовжують проведення комплексу профілактичних заходів під умовною назвою «Мак» з метою запобігання вчиненню правопорушень щодо обігу наркотичних засобів на території 5 населених пунктів. Взяли участь у профілактичних заходах на території 2 населених пунктів держави, в місцях та районах з найбільш складною криміногенною обстановкою.

 

Минулого тижня особовий склад Національної гвардії продовжував брати активну участь у заходах щодо запобігання виникненню і поширенню коронавірусної хвороби (COVID-19) на території України. Гвардійці здійснювали охорону територій 13 об’єктів госпіталізації осіб, хворих на COVID-19, обсервації (ізоляції) на території 9 населених пунктів держави. Також виконували завдання служби на 4 мобільних постах контролю на в’їздах/виїздах до 4 населених пунктів держави.

 

Національна гвардія продовжує забезпечувати громадський порядок в районі операції Об’єднаних сил: в містах Маріуполь, Слов’янськ, Рубіжне, Сєверодонецьк.

 

Загалом за результатами служби за минулий тиждень гвардійці передали працівникам Національної поліції 166 осіб за підозрою у вчиненні злочину. За підозрою у вчиненні адміністративних правопорушень до НПУ передано 1 612 осіб.

 

У затриманих вилучено: 3 ножі, 0,356 кг наркотичних речовин. Повернуто майна на суму 13 тис. 860 грн.

 

Пресслужба НГУ