П'ятниця, 18 Вересня, 2020 - 15:57
08 Лип 2020

Там де любов і взаєморозуміння: історія гвардійської сім’ї із Запоріжжя

День сім’ї, любові і вірності, який святкується 8 липня, присвячений до Дня пам’яті святих Петра і Февронії – покровителів сім’ї і любові в православ’ї. Усе через те, що їхній шлюб вважали зразком християнського подружжя та нарекли хранителями подружнього життя.

 

Прикладом зразкової православної родини для кожного може стати подружжя військового священика (капелана) військової частини 3033 Анатолія Кусика та Ольги Кусик, які живуть разом 15 щасливих років та виховують двох прекрасних діточок. Отець Анатолій вважає, що якщо в сім’ї дотримуються Божих заповідей і панує любов, повага одне до одного, то вона є міцною, нерозлучною та непохитною перед будь-якими випробуваннями. До його служби родина ставиться з розумінням, адже отець Анатолій неодноразово виїжджав в район проведення ООС на Схід країни, щоб надати духовну підтримку в нелегкий час воїнам-гвардійцям.

 

Капелан щодня потопає в обіймах турботливої дружини та усміхненої малечі, адже в їх оселі панує мир і затишок. В цій сім’ї діти виховуються в вірі, повазі і традиціях старших поколінь. Кожної неділі вони ходять до церкви, де підростаючий син допомагає батьку в проведенні служби.

 

«Щоб була добра і міцна наша держава Україна, ми повинні піклуватися про створення здорових християнських родин, які би були благословенні Господом і рідними батьками для їхнього родинного добра і для продовження українського народу», - наголосив отець Анатолій.

 

Ліна Московка