П'ятниця, 7 Серпня, 2020 - 15:59
17 Жов 2015

Свято мужності та героїзму

 

З нагоди Дня захисника України у актовій залі інституту підготовки фахівців для підрозділів міліції громадської безпеки, психологічної служби та Національної гвардії України пройшли урочисті заходи, на які були запрошені викладачі, курсанти,гості та ветерани.

 

Зі словами привітання до присутніх звернувся начальник факультету підготовки фахівців для Національної гвардії України кандидат педагогічних наук, доцент, полковник Андрій Пожидаєв:

 

«Ми відзначаємо свято Дня захисника України. Символічним цей день є ще і тому, що він співпадає з православним святом Святої Богородиці і є визначеним як день українського козацтва. Напередодні свята хочу привітати, перш за все, ветеранів, які через ці роки пронесли віру, правду, справедливість і побажати їм здоров’я, щастя, довголіття та успіхів в їх сімейному житті. Також вітаю усіх науково-педагогічних працівників, які своїм словом і ділом формують, насамперед, свідомість наших випускників, здатних гідно захищати нашу державу. Бажаю щастя і здоров’я нашим курсантам, і тим, хто завершує своє навчання, і тим, хто тільки вступив на цей нелегкий шлях».

 

З нагоди свята начальник факультету вручив офіцерам, курсантам та службовцям грамоти й оголосив подяки.

 

Для всіх присутніх прозвучали вітальні композиції у виконанні творчих колективів інституту. Глядачі насолодилися прекрасною розважальною програмою.

 

старший солдат Євген Данько

фото автора