П'ятниця, 30 Жовтня, 2020 - 16:26
28 Жов 2015

Спритні водії отримали торт у подарунок

 

Кожного року в останню неділю жовтня в Україні відзначається День автомобіліста і дорожника. Сучасне життя неможливо уявити без автомобіля. У багатьох військових частинах Західного ОТО це свято відзначили тематичними естафетами та спортивними змаганнями.

 

Святковий день в автомобільній роті Галицької бригади Національної гвардії України розпочався з привітання особового складу заступником командира військової частини з озброєння – начальником технічної частини підполковником Іваном Тимчуком з Днем автомобіліста.

 

«Військовий водій – професія особлива. Це дуже напружена і, в той же час, почесна праця, що вимагає високої фізичної та емоційної самовіддачі. Щиро бажаю всім міцного здоров’я, трудових здобутків, подальшої успішної та безаварійної роботи! Нехай дорога буде легкою, а дома завжди чекають рідні та близькі»,- сказав він.

 

Змагання між взводами автороти розпочалисьв парку військової частини зспеціальної воєнізованої естафети. Військовослужбовці міняли колеса, збирали та розбирали зброю, тобто робили все, що притаманне військовому водію в повсякденній службі.

 

В другому етапі змагань команди підрозділу зійшлися в спортивному залі під час гри у волейбол. І хоча волейбольний матч був запеклим, і  кожен прагнув перемоги, результати змагань оцінювались по професійній підготовці водіїв.

 

За підрахунками балів перше місце зайняла команда другого взводу автомобільної роти. Переможцям змагань вручили приз у вигляді торта.

 

майор Олег Тіхов,

фото автора