Неділя, 6 Грудня, 2020 - 03:28
24 Вер 2020

Спортсмени спортивного клубу Нацгвардії завітали на Олімпійський урок до Національного університету «Політехніка імені Юрія Кондратюка»

З метою пропаганди здорового способу життя, поширення ідей олімпізму, розвитку олімпійського руху шляхом залучення широких верств населення до занять спортом, та з метою активізації ролі та значення фізичної культури і спорту в Національному університеті «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» на факультеті фізичної культури та спорту відбувся відкритий Олімпійський урок.  

 

На зустріч з студентами - першокурсниками  завітали спортсмени спортивного клубу Національної гвардії України:

 

майстер спорту України міжнародного класу з гирьового спорту, неодноразовий призер Чемпіонатів України, Чемпіонатів світу з гирьового спорту старший сержант Ярослав Сушко;

заслужений майстер спорту України з гирьового спорту, чемпіон світу в ривку 2019 р., багаторазовий чемпіон України з гирьового спорту, Чемпіонатів Європи в окремих вправах з гирьового спорту старшина Ігор Гавришко;

майстер спорту України з гирьового спорту, чемпіон Європи серед юніорів з гирьового спорту 2018, 2019 р., бронзовий призер Чемпіонату світу 2019 р., багаторазовий чемпіон України солдат Євген Остапчук. 

 

Завідувачка кафедри фізичної культури та спорту Національного університету «Політехніка імені Юрія Кондратюка» Ліна Рибалко звернулась до студентів: «Маємо чудову нагоду поспілкуватися з професіоналами своєї справи, послухати їхні розповіді та надихнутися на власні спортивні перемоги. Адже за кожною здобутою медаллю чи чемпіонським титулом стоять роки напружених тренувань, невтомної праці над собою задля поставлених спортивних цілей».

 

Спортсмени спортивного клубу НГУ розповіли про шляхи становлення у спорті, процес підготовки до участі у спортивних турнірах та чемпіонатах, поділилися планами на професійне майбутнє: «Своєрідна формула успіху у спорті – можливість постійно отримувати нові знання, надихатися прикладом відомого спортсмена чи власного тренера та не боятися рухатися вперед, через власні перемоги та поразки. Якщо працювати над собою – все неодмінно вийде!».

 

Найактивнішими учасниками зустрічі стали студенти групи 102-ГС. Студентів цікавило: як відбулося становлення у спорті, яка перемога стала знаковою у кар’єрі, чи існують у спортсменів особливі ритуали підготовки до змагань, скільки часу займає підготовка до виступів?  Першокурсники не лише змістовно поспілкувалися, а й отримали запрошення до спортивних секцій гирьового спорту.

 

При завершенні олімпійського уроку Ярослав Сушко та Ігор Гавришко звернулися до студентів: «Хочемо побажати, щоб все, про що ви мрієте, неодмінно вийшло. У будь-якому спорті, професії прагніть успіху та випробовуйте себе, розширюйте власний кругозір, розвивайтеся як гармонійна особистість». 

 

Спортивний клуб Національної гвардії України