Субота, 31 Жовтня, 2020 - 09:39
20 Кві 2019

Служба з гендерної інтеграції підготувала 11 офіцерів-викладачів

Служба з гендерної інтеграції Головного управління Національної гвардії України підготувала 11 офіцерів-викладачів у Навчальному центрі НГУ до викладання блоку з гендерної інтеграції. Наразі в Курсі лідерства для військовослужбовців, який розробляється офіцерами НГУ спільно з військовослужбовцями Збройних сил Канади буде введено курс з первинної гендерної обізнаності.

 

Впродовж першого дня підготовки офіцери – викладачі поглиблювали свої знання стосовно понять концепції гендерної політики. Другий день був присвячений методиці викладання навчального курсу. На даному етапі офіцери практикувалися у розробленні плану проведення навчального заняття з використанням методу тренінгу, що є відносно новим в системі підготовки військовослужбовців НГУ.

 

Наступні два дні офіцери-викладачі проводили тренінгові заняття для навчальних груп головних сержантів (рот, взводів). Викладаючи курс, військовослужбовці отримали досвід у проведенні даного виду занять, набули нових навичок, вдало виклали матеріал, розкривши поняття гендеру та його місце в повсякденному житті та на військовій службі. Курсанти ознайомили учасників тренінгу з міжнародним, національним законодавством та відомчими документами, що регулюють питання рівних прав та можливостей жінок і чоловіків.

 

Заняття проводилися у жвавій дискусії з інтерактивними завданнями, що допомагали в процесі взаємодії глибше зрозуміти суть та поняття гендерної проблематики в НГУ.

 

В кінці занять спеціалісти з гендерних питань разом з офіцерами-викладачами провели підбиття підсумків за результатами проведеного навчання та визначили завдання для подальшої роботи щодо ефективності впровадження навчального блоку з гендерної інтеграції.

 

Разом з тим, варто зазначити, що у Навчальному центрі було створено посаду радника з гендерних питань. Основним завданням є впровадження гендерного підходу в навчальний процес та створення механізму інтеграції принципу рівних прав і можливостей в діяльності Навчального центру Національної гвардії України.

 

Проведена робота вже сьогодні оцінюється позитивними відгуками від офіцерів-викладачів та військовослужбовців Навчального центру, що вкотре показує правильний вектор реформування НГУ.

 

Служба з гендерної інтеграції ГУ НГУ