Четвер, 1 Жовтня, 2020 - 08:30
23 Травень 2020

Слобожанські гвардійці продовжують виконувати завдання з екстрадиції з дотриманням усіх протиепідемологічних вимог (ВІДЕО)

 

Попри поступове послаблення карантинних заходів в Україні, про безпеку нацгвардійців на службі продовжують піклуватися з тією ж інтенсивністю.

 

Військовослужбовці 5 Слобожанської бригади, що виконують завдання з екстрадиції, продовжують несення служби у захисній екіпіровці та з деякими особливостями.

 

До служби приступають військовослужбовці, що пройшли медичний огляд та співбесіду з психологом. Перед виїздом обов’язково проводяться інструктивні заняття, на яких відпрацьовують прийми рукопашного бою, порядок виконання служби, надання першої медичної допомоги та дії особового складу варти у разі виникнення надзвичайної ситуації.

 

Військовослужбовці виконують завдання у захисних костюмах, респіраторах (або масках) та рукавичках. По прибуттю на пункт пропуску усім обов’язково заміряють температуру. Стосується це і тієї особи, яку нацгвардійці беруть під варту. Обов’язковим є і постійна дезінфекція рук.

 

Деталі у відео.

 

Діана Краснікова,

Влад Коструб