П'ятниця, 7 Серпня, 2020 - 15:02
03 Січ 2020

Сергій Яровий: впродовж року до України прибуде 10 вертольотів Airbus Helicopters для рятувальників, гвардійців та поліції

Впродовж року до України прибуде 10 вертольотів Airbus Helicopters для підрозділів МВС. Сьогодні, 3 січня, в Україну прилетіло два гвинтокрили від французької компанії Airbus Helicopter. 

 

«Сьогодні у рамках контракту з французькою компанією Airbus Helicopter ми отримали ще два вертольоти Н125.  Вони виконуватимуть завдання з моніторингу державного кордону. Загалом у рамках контракту ми вже отримали п’ять гелікоптерів Н225 для рятувальників та гвардійців. А в цьому році ми плануємо отримати 10 гелікоптерів для рятувальників, гвардійців та поліції. Окремо планується запустити Сервісний центр для обслуговування цієї техніки», - сказав Сергій Яровий. 

 

Нагадаємо, 21 грудня 2018 року в Україні з’явилася Єдина система авіаційної безпеки та цивільного захисту. В рамках договору з французькою компанією Airbus Helicopter до нашої країни прибудуть 55 сучасних гвинтокрилів різного призначення. 

 

Транспортування хворих, розвідка зон надзвичайних ситуацій, гасіння масштабних пожеж стануть можливими для Державної служби з надзвичайних ситуацій. Охорона та моніторинг кордону - для Державної прикордонної служби. Виконання спеціальних поліцейських функцій та розшук злочинців - для Нацполіції. Транспортування бійців і техніки, розвідка та виконання спеціальних операцій - для Національної гвардії
На даний момент в Україну вже прибуло 5 гелікоптерів – це Н225 Super Puma та Н125. 

 

Департамент комунікації МВС України