Субота, 31 Жовтня, 2020 - 10:07
14 Лют 2019

Розпочався курс навчання офіцерів за програмою цивільно-військового співробітництва

11 лютого розпочався курс за напрямком підготовки офіцерів цивільно-військового співробітництва (ЦВС) на базі Національного університету оборони України ім. Івана Черняхівського та 101-ї окремої бригади охорони Генерального штабу ЗСУ.

 

Згідно з програмою курсу, офіцери повинні ознайомитись із керівними документами, що регулюють роботу цивільно-військового співробітництва, практично відпрацювати питання надання першої медичної допомоги в умовах бою, вивчити порядок ексгумації та евакуації тіл загиблих, а також розглянути питання координації груп СІМІС із військово-цивільними адміністраціями та органами місцевого самоврядування, міжнародними урядовими та неурядовими організаціями.

 

Приємно відзначити той факт, що до проведення курсу долучився офіцер зв’язків з Національною гвардією України від Об’єднаної оперативно-тактичної групи Збройних сил Канади в Україні майор Корі Анхорн, який ознайомив слухачів з організацією цивільно-військового співробітництва в Канаді та НАТО. У присутніх виникало багато запитань щодо порядку всебічного забезпечення діяльності представників цивільно-військового співробітництва саме у Канаді, так як кожна країна має різну систему організації цього напрямку.

 

Наприкінці зустрічі, іноземний гість зауважив: «Дуже приємно бачити високий рівень співпраці Збройних Сил України та Нацгвардії у розвитку цивільно-військового співробітництва, а також достатньо приділену увагу такому новому і обґрунтовано необхідному напрямку».