Вівторок, 29 Вересня, 2020 - 14:22
01 Чер 2020

Привітання та подарунки дітям до Міжнародного дня захисту дітей (ВІДЕО) ⏯

Міжнародний день захисту дітей святкується щорічно 1 червня. Був заснований в листопаді 1949 у Парижі, в наступному роцібув вперше відзначений в 51 країні світу. В Україні «Міжнародний день захисту дітей» відзначається від 30 травня 1998 року.

 

Основна роль цього дня – це звернути увагу на права дітей у сфері виховання, освіти, соціального забезпечення, фізичного і духовного розвитку, бо кожна дитина – це майбутнє нашої країни.

 

 

Тому поліцейські, нацгвардійці, рятувальники та прикордонники записали відео-привітання для діток України зі святом та початком канікул.

 

 

Цього дня нацгвардійці військової частини 3058 разом із представницями благодійної спілки «Берегиня» та учнями загальноосвітньої школи № 2 відвідали дітей Ізмаїльського спеціалізованого будинку дитини та подарували малеч солодощі, засоби гігієни та догляду і влаштували справжнє свято.

 

 

«Потрібно, щоб діти запам’ятали цей день, адже творити добрі справи – це так приємно! Хотілося б висловити щиру вдячність дівчатам з благодійної спілки «Берегиня». Дітям настільки сподобалося свято, що вони ще довго не хотіли нас відпускати», – ділмться своїми враженнями офіцер з організації дозвілля молодший лейтенант Ольга Соколюк-Вавілкіна.

 

А військовослужбовці Національної академії Національної гвардії України відвідали вихованців Обласного спеціалізованого будинку дитини «Зелений гай» з нагоди Міжнародного дня захисту дітей.«Малеча закладу із радістю чекає таких зустрічей, оскільки вони дарують нові можливості спілкування, безліч позитивних емоцій. Дуже приємно бачити їх усміхнені обличчя та радісні очі. Саме це є головною винагородою для нас, але нажаль в цьому році побачитися з дітьми не вдалося через обмеження карантину, та ми обов’язково відвідаємо дітлахів після його закінчення»,– зазначив заступник начальника курсу по роботі з особовим складом командно-штабного факультету капітан Ігор Височин.

 

 

За словами офіцера, допомога тим, хто її потребує – громадянський обов’язок кожної свідомої людини та незаперечний обов’язок кожного військового правоохоронця.

 

 

 

 

Відео та матеріали з військових частин