Середа, 24 Лютого, 2021 - 22:11
25 Бер 2020

Привітання командувача НГУ з Днем Національної гвардії України

 

Шановні бойові друзі! Прийміть найщиріші привітання з нагоди шостої річниці з Дня створення Національної гвардії України.

 

Від першого дня створення формування у буремному березні 2014 року і по сьогодні воїни-гвардійці щоденно виконують завдання по захисту незалежності і територіальної цілісності держави на сході України, весь цей час залишаються однією з найважливіших складових Об’єднаних сил.

 

Одночасно з участю у відсічі збройної агресії Національна гвардія України виконує значний обсяг завдань із захисту законності і правопорядку в усіх регіонах держави. Гвардійці забезпечують охорону важливих державних об’єктів та дипломатичних представництв і консульських установ іноземних держав,  підтримують громадський порядок на вулицях міст і селищ, здійснюють конвоювання, екстрадицію та охорону підсудних і захищають публічну безпеку під час масових заходів.

 

Керівництво держави високо цінує ратну працю військовослужбовців. Разом з тим вищим критерієм оцінки нашої роботи залишається рівень довіри суспільства. Я пишаюся тим, що мільйони пересічних українців сприймають бійців у гвардійських одностроях як своїх захисників, на допомогу яких можна покластися у бідь-якій ситуації. Висока повага і шана простих громадян – наша з вами спільна заслуга, найвищий здобуток та орієнтир на майбутнє.

 

Після вступу до Міжнародної  Асоціації сил жандармерії та поліції у статусі військової установи (FIEP) Національна гвардія впевнено продовжує розвивати міжнародне співробітництво з військовими правоохоронними структурами провідних європейських країн.

 

Національна гвардія України впевнено йде шляхом реформування, забезпечуючи наближення до стандартів провідних країн світу, удосконалюючи сумісність з військовими структурами НАТО.

 

Продовжується процес впровадження сучасних зразків озброєння і військової техніки, розвиток системи всебічного забезпечення.

 

Наближення до світових стандартів відбувається і у сфері соціального захисту військовослужбовців, у тому числі будівництва житла для наших воїнів.

 

Висловлюю щиру вдячність всім, хто сумлінною службою зміцнює авторитет Національної гвардії України у суспільстві.

 

У день професійного свята бажаю вам та вашим родинам міцного здоров’я, щастя, добробуту і благополуччя, сил і енергії для нових здобутків.

 

Висловлюю вдячність за підтримку усім ветеранам, добровольцям, волонтерам, членам сімей військовослужбовців.

 

Слава Національній гвардії України! Слава Україні!

 

 

З повагою,

командувач Національної гвардії України

генерал-лейтенант                                                                                                                   Микола БАЛАН