Середа, 24 Лютого, 2021 - 23:07
08 Лют 2016

Прес-конференція «Конвоювання засуджених та екстрадиція як одна із функцій Нацгвардії» (Відео)

Сьогодні, в Українському кризовому медіа-центрі відбулася прес-конференція на тему: "Конвоювання як одне із завдань Національної гвардії України" за участю Полковник В’ячеслава Карплюка, начальник управління з конвоювання Головного управління Національної гвардії України.

 

Під час зустрічі з журналістами були озвучені питання законодавчої бази щодо виконання Національною гвардією України завдань з конвоювання, екстрадиції та охорони підсудних, аспекти діяльності та укомплектування особовим складом відповідних підрозділів, а також увага приділялася проблемним питанням, які потребують вирішення на даний час.

 

Полковник В’ячеслав Карплюк розповів про види конвоювання та особливості кожного з них. Військові частини НГУ продовжують виконувати завдання з конвоювання до передачі цих функцій іншим уповноваженим структурам.

 

- Для того, щоб передати ці функції для Державної пенітенціарної служби України необхідно близько 2,7 млрд. гривень. Мова йде, в першу чергу, про готовність інфраструктури, матеріальне забезпечення тощо, - зазначив він.

 

Щодо технічного забезпечення, варто зазначити, що більшість спеціальних вагонів досить застарілі. Так, найновіші з них випущені ще у 1991 році. На сьогодні їх залишилося всього 19. Знаходяться вони на балансі Укрзалізниці. Нові ж вагони на сьогодні орієнтовно коштують 25 млн. гривень.

 

- Починаючи з 2005 року зверталися з пропозиціями закупити нові вагони, проте питання не було вирішено. Слід зазначити, що, якщо ситуація не зміниться, то через декілька років здійснювати конвоювання на старих вагонах буде неможливо через їх невідповідність вимогам, зношеність та технічну застарілість. Ситуація зі спецавтомобілями є кращою, - розповідає полковник В’ячеслав Карплюк.

 

Новітні системи сигналізації, відеоспостереження, вентиляції, кондиціювання та обладнання вагону відповідно до сучасних норм, необхідні для якісного виконання завдань військовослужбовцями, адже, наприклад, перевезення може тривати декілька днів і у спеку температура всередині вагону старого зразка досягає 50 градусів чи вище, а залишити вагон чи послаблювати пильність ніхто не має права. Навіть у таких умовах особовий склад варти якісно виконує свої завдання, проте такі проблемні питання наразі потребують вирішення.

 

З метою вдосконалення обладнання спеціальних вагонів для перевезення осіб, які знаходяться під вартою вивчався досвід інших країн. Для нових та сучасних видів вагонів пропонувалося зменшення кількості камер, обладнання новими видами вентиляції та кондиціювання, відмова від твердого палива, яке застосовується для приготування їжі. Поновлення парку залізничних вагонів потребує вирішення на рівні держави, оскільки питання досить актуальне та потребує значного фінансування.

 

Прес-служба НГУ