Неділя, 6 Грудня, 2020 - 03:06
27 Вер 2015

Прем’єр-міністр України нагородив нацгвардійців у зоні АТО

 

26 вересня прем’єр-міністр України Арсеній Яценюк, перебуваючи у зоні проведення антитерористичної операції, нагородив військовослужбовців Східного оперативно-територіального об’єднання відзнакою Міністерства внутрішніх справ України – нагрудним знаком «За відвагу в службі».

 

Також привітати нацгвардійців приїхав міністр внутрішніх справ Арсен Аваков, заступник міністра Ека Згуладзе, заступник командувача Національної гвардії України генерал-лейтенант Валерій Рудницький, голова Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський та керівник управління МВС України в Донецькій області генерал-майор В’ячеслав Аброськин.

 

Після урочистої церемонії вручення нагород Арсеній Яценюк та керівники відомств у неформальній обстановці поспілкувались з військовослужбовцями Східного ОТО. Їх цікавили розміри грошового забезпечення, побутові умови проживання, якість харчування нацгвардійців та відношення місцевого населення до бійців.

 

Від Голови Уряду України та очільника міністерства внутрішніх справ військовослужбовцям стало відомо про планове підвищення розміру грошового утримання з наступного року та поступовий перехід всього особового складу Національної гвардії на службу за контрактом.

 

Наприкінці зустрічі всі разом сфотографувались на добру згадку.

 

Група ЗГ та ЗМІ Східного ОТО