П'ятниця, 14 Серпня, 2020 - 05:11
20 Лип 2018

Представники Румунії відвідали Міжнародний центр підготовки підрозділів

19 липня з робочим візитом до Міжнародного центру, що на Київщині ( с. Старе) завітали  підполковник Рауль Васілаке – Стратегічний радник жандармерії Румунії при НГУ та комісар-шеф поліції Думітру Іову – радник з питань внутрішніх справ і поліцейського співробітництва посольства Румунії в Україні.

 

Метою зустрічі іноземних гостей з гвардійцями стало ознайомлення з діяльністю центру та обговорення питань співробітництва і надання допомоги від румунської сторони в удосконаленні програм підготовки військовослужбовців та навчальної матеріально-технічної бази.

 

В ході візиту румунські колеги поділились досвідом та провели презентацію за напрямом «Професійне втручання» в систему підготовки жандармерії Румунії. В свою чергу гвардійці продемонстрували дії підрозділу під час охорони громадського порядку та поділились планами розвитку Міжнародного центру на майбутнє. «Ми дуже задоволені візитом наших колег та друзів із Румунії, вже зараз досвід отриманий під час міжнародних навчань та стажувань, що проводились в Румунії використовується інструкторами Міжнародного центру під час підготовки підрозділів. Сподіваємось на подальшу плідну співпрацю та розширення її вектору», - зазначив заступник начальника Міжнародного центру начальник навчального відділу (центру) підготовки підрозділів громадської безпеки полковник Андрій Приходько.

 

Майор Виктор Воскобоєв