Четвер, 1 Жовтня, 2020 - 07:43
14 Вер 2019

Понад 270 військовослужбовців Західного ОТО Нацгвардії пройшли підготовку за напрямком правоохоронної діяльності

Понад 270 військовослужбовців військових частин Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України здобули сертифікати про успішне завершення навчання за курсом "Підготовка військовослужбовців Національної гвардії України з питань охорони громадського порядку”.

 

У Львові, Вінниці та Івано-Франківську офіцери, військовослужбовці за контрактом та строковики, під керівництвом викладацького складу Львівського й Харківського державних університетів внутрішніх справ і Прикарпатського факультету Національної академії внутрішніх справ підвищували фахову підготовку з правових підстав застосування поліцейських заходів, адміністративного, кримінального права та процесу.

 

Зокрема у Львові сертифікати отримали сім десятків офіцерів військових частин Західного ОТО, які наразі проходять підготовку на навчальних зборах з офіцерами-випускниками вищих військових навчальних закладів 2019 року та офіцерами, яким присвоєно первинне офіцерське звання «молодший лейтенант».

 

Наразі тренінги з питань охорони громадського порядку тривають й у інших військових частинах та підрозділах. Загалом, свою кваліфікацію підвищать усі військовослужбовці військових частин, які виконують завдання з охорони громадського порядку. Нагадаємо, наприкінці липня 2019 року Міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков підписав доручення про залучення сил та засобів Нацгвардії до самостійного патрулювання населених пунктів країни.

 

Відповідно до пункту 1 частини 1 статті 13 Закону України «Про Національну гвардію України» військовослужбовці Нацгвардії України під час залучення до виконання завдань з охорони громадського порядку мають право здійснювати превентивні та поліцейські заходи примусу відповідно до Закону України «Про Національну поліцію».

 

Група інформації і комунікації Західного ТУ НГУ