П'ятниця, 14 Серпня, 2020 - 20:30
30 Травень 2015

Політ у безсмертя…

29 травня 2014 року, в зоні АТО поблизу м. Слов`янськ, бойовиками був збитий вертоліт МІ-8 Національної гвардії України, який виконував планові завдання. Серед загиблих в цій страшній трагедії, був начальник групи бойової та спеціальної підготовки військової частини 3024 майор Віталій Курилович.

 

Добросовісний військовослужбовець, вимогливий командир, хороша і порядна людина, яка пройшла нелегкий службовий шлях від солдата до майора. Віталій, одним із перших офіцерів частини добровільно поїхав у зону АТО боронити Україну.

 

В роковину трагедії, 29 травня, вшанувати пам`ять офіцера, який загинув захищаючи незалежність України зібралися рідні і друзі, представники державної влади, однополчани.

 

Мітинг пам`яті відкрив командир військової частини полковник Віталій  Ставенко. Він розповів про короткий, але гідний життєвий і військовий шлях офіцера -  «Ми розділяємо з вами біль і скорботу і не залишимо вас на самоті з вашим горем -  звернувся він до рідних загиблого».

 

Спогади друзів і однополчан про Віталія були сповнені жалю і сумом, адже його загибель стала великою втратою для всього полку.

 

На місце поховання Віталія Куриловича щоби покласти вінки і квіти на могилу виїхали рідні, командування і військовослужбовці частини.

 

За сумлінне виконання службових обов`язків, відданість Військовій присязі майор Віталій Курилович нагороджений орденом «За сумлінність» I ступеня (посмертно) і навічно зарахований до списку особового складу військової частини 3024 Національної гвардії України.

 

Людина живе, поки її пам’ятають. Нацгвардієць майор Курилович буде завжди з нами - в наших серцях досягненнях і перемогах.  

 

Валентина Самсонова

фото прапорщика  Марата Сеферова