Субота, 31 Жовтня, 2020 - 09:04
20 Гру 2018

Подарувати свято: як гвардійці творили добро на День святого Миколая

 

Нетішинські гвардійці завітали до школи-інтернату в село Плужне

Військовослужбовці військової частини 3043 на святкування Дня святого Миколая завітали з подарунками до вихованців підшефного навчального закладу – Плужнянської санаторної школи-інтернату.

 

Вже традиційно, кожного року 19 грудня у селі Плужне, що на Хмельниччині відбувається казкове дійство за участі військовослужбовців, які охороняють Хмельницьку АЕС.

 

Не забули про дітей військовослужбовців, учасників АТО та ООС – підготували солодкі подарунки «від Миколая».

 

Полтавські  гвардійці в зоні проведення операції об’єднаних сил привітали дітей із багатодітних сімей

Військовослужбовці військової частини 3052 Національної гвардії України, які і на передноворічні свята виконують службово-бойові завдання в зоні проведення операції об’єднаних сил, завітали до багатодітних сімей та привітали дітей з Днем святого Миколая.

 

Загалом, особовий склад відвідав 9 сімей в яких нараховувалося від 3 до 5 дітей.

 

Діти та батьки із задоволенням приймали та дякували військовослужбовцям за подарунки.

 

Гвардійці міста Вараш привітали дітей-сиріт

На День Святого Миколая колектив військової частини 3045 Національної гвардії України зробив подарунок для вихованців Рафалівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, в якій навчаються діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

 

В цей святковий день в навчальному закладі, який розташований у смт Нова Рафалівка Володимирецького району Рівненської області панувала особлива атмосфера.

 

Наостанок військовослужбовці привітали маленьких школярів подарунковими святковими наборами: іграшками, розвиваючими книжками, канцелярськими товарами та солодощами.

 

Загалом свято пройшло цікаво, весело та вдало. Діти та педагоги щиро дякували військовим оплесками за неймовірні позитивні емоції та хороший настрій.

 

Павло Ананьїн, Сергій Малков, Ілля Долгіх,

фото з військових частин