Неділя, 6 Грудня, 2020 - 02:54
24 Вер 2020

Підсумки несення служби під час курортного сезону гвардійцями 11-ї бригади НГУ

У військовій частині 3012 Національної гвардії України відбулося підведення підсумків курортного сезону 2020 року.

 

Командир частини полковник В’ячеслав Краснопольський разом із заступником керівника обласної поліції полковником Сергієм Махотіним на стройовому плацу частини вручили подяки та цінні подарунки військовослужбовцям за кращі показники зі службово - бойової діяльності під час несення служби з ОГП в курортних зонах Одеси та Одеської області.

 

«Одеська поліція давно працює пліч о пліч з Національної гвардією України. Ваша частина показує дуже гарні показники по службі. Пам'ятайте - ви втілення мужності, порядку і закону. Кожного дня ваші військовослужбовці захищають мир і спокій цього міста. Сподіваюсь, що гвардійці призову I-2020 будуть гарною заміною хлопцям, які скоро звільняться у запас, а нове покоління буде тримати планку правопорядку на тому ж рівні», - підсумував полковник Сергій Махотін.

 

Нагадаємо, що саме сьогодні нацгвардійці-строковики призову I-2020 вже здали останні тести після проходження спеціального курсу підготовки та вже приступають до самостійного несення служби з охорони громадського порядку.

 

Група інформації і комунікації Південного ОТО