Субота, 31 Жовтня, 2020 - 11:29
28 Вер 2020

Підрозділи протиповітряної оборони Західного ОТО Нацгвардії тренувались на Рівненщині (ВІДЕО)

На базі 233-го загальновійськового полігону Збройних сил України, що знаходиться поблизу міста Рівне, завершився польовий вихід підрозділів протиповітряної оборони Західного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

 

До збору були задіяні зенітно-артилерійські підрозділи Західного ОТО, які майже місяць вивчали теорію та практично відпрацьовували усі елементи починаючи від тактичної та медичної підготовки, закінчуючи виконанням вправ стрільб з зенітних установок ЗУ-23-2.

 

«Під час польового виходу зенітні розрахунки відпрацьовували розгортання, згортання зенітної установки, заміну гарячих стволів та інші спеціальні нормативи, а також тактику дій підрозділів ППО. На сам перед наша мета навчити особовий склад діяти в екстремальних умовах бою. Тому, також відпрацьовувалась ввідна, що командир поранений. І особовий склад повинен був діяти самостійно»,- розповів начальник ППО військової частини 3028 майор Дмитро Михайлов.

 

Окрім занять, було визначено кращий зенітний розрахунок Західного оперативно-територіального об’єднання, який згодом боровся за звання на кращий зенітний розрахунок серед підрозділів протиповітряної оборони Національної гвардії України. На змаганнях, що відбулись на базі 239-го загальновійськового полігону Збройних сил України в Дніпропетровській області зенітний розрахунок військової частини 3028 у фінальному етапі змагань виборов перше місце і поправу отримав звання кращого зенітного розрахунку Нацгвардії.

 

«На змаганнях було важко. Ми постійно перебували у напруженні, адже інші команди також показували добрі результати. Але наші знання, злагодженість колективу та жага до перемоги дозволили нашому розрахунку стати кращими серед підрозділів ППО Національної гвардії», - розповідає стрілець - зенітник з військової частини 3028 солдат Дмитро Качалка.

 

Завершальним етапом польового збору стало тактичне навчання з бойовою стрільбою, де розрахункам було поставлено завдання знищити умовного противника, як повітряного так і наземного. Тут зенітники повинні максимально уразити всі мішені, що вони і виконали на відмінно.

 

Володимир Хаверко