Неділя, 6 Грудня, 2020 - 03:14
10 Жов 2020

Під Києвом відбулися змагання на першість у Північному ОТО з багатоборства кінологів

У Першій Президентській бригаді імені Петра Дорошенка, що на Київщині відбулись змагання з багатоборства серед команд кінологів військових частин Північного оперативно-територіального об’єднання Національної гвардії України.

 

Нацгвардійці-кінологи зі службовими собаками пройшли сім етапів змагань, де демонстрували навички загальної підготовки, подолання смуги перешкод, виконання вправ спеціальної підготовки і затримання умовного правопорушника. 

 

«Цього разу я побачив досить високий рівень підготовки кінологів, що брали участь у змаганнях – особливо приємно було бачити під час роботи молодих перспективних учасників нашої кінологічної сім’ї, які подають великі надії. Загалом всі команди показали досить високий результат, призові місця вибороли команди військових частин 3027, 3066 та 3030», – підсумував результати змагань начальник кінологічної служби Північного Київського територіального управління підполковник Ярослав Марченко.

 

Кінолог Федір Барилюк зі своєю вихованицею Стеллою на цьогорічних змаганнях представляв столичну бригаду охорони громадського порядку:

 

«Це перші змагання для мене та Стелли, я вважаю, що ми доклали всіх зусиль, щоб показати гідний результат. Організовано все було на найвищому рівні – велика подяка від імені всіх учасників командуванню та керівництву кінологічної служби військової частини 3027, які приймали гостей з трьох міст. Зі змагань я отримав наочний досвід роботи зі службовою собакою, тому надалі практично застосовуватиму отримані знання вже під час служби.  В майбутньому плануємо багато тренуватися, бо попереду в нас ще багато змагань», – поділивсь враженнями Федір.

 

За словами організаторів дані змагання є підсумковими у 2020 році, вони були спрямовані на перевірку реальних здібностей та навичок як учасників, так і службових собак. Майбутні змагання плануються на перший квартал 2021 року, і вже за їх результатами будуть визначені команди, які представлятимуть Північне ОТО на кінологічних змаганнях на першість в Національній гвардії.

 

Група інформації та комунікації військової частини 3030