Середа, 24 Лютого, 2021 - 23:08
01 Лип 2017

Офіційна позиція командування Національної гвардії України відносно затримання Віталія Марківа (оновлено)

Національна гвардія України занепокоєна арештом заступника командира взводу батальйону оперативного призначення  імені Героя України генерала Сергія Кульчицького старшого сержанта Віталія Марківа затриманого 30 червня 2017 року начебто за підозрою у вбивстві фоторепортера Андреа Рокеллі поблизу м. Слов'янськ у травні 2014 року.

 

На даний момент старший сержант Віталій Марків служить в батальйоні Кульчицького на посаді заступника командира взводу. Він виїхав до Італії під час планової відпустки. Офіційної інформації щодо затримання Віталія Марківа до Національної гвардії не надходило.

 

Українськими правоохоронцями розслідується кримінальне провадження за фактом загибелі громадянина Італії Андреа Рокеллі та його російського напарника Андрія Миронова. При цьому за даними українського слідства, загибель двох журналістів сталася внаслідок артобстрілу з боку російсько-терористичних військ.

 

Також хочемо наголосити на тому що у 2014 році у батальйоні імені Героя України генерала Кульчицького в наявності не було жодного міномета.

 

Ми разом з МЗС та Генеральною прокуратурою України докладемо максимум зусиль щодо надання допомоги нацгвардійцю.

 

Прес-служба НГУ