Субота, 31 Жовтня, 2020 - 10:08
17 Сер 2019

Офіцери НГУ пройшли курс навчання за програмою цивільно-військового співробітництва спільно із представниками ЗСУ

17 серпня на базі навчально-наукового центру міжнародної миротворчої діяльності Національного університету оборони України імені Івана Черняховського відбулись урочисті заходи, присвячені випуску офіцерів, які успішно закінчили Курс з цивільно-військового співробітництва (CIMIC — Civil-Military Cooperation).

 

У програмі курсу офіцери Національної гвардії України ознайомились із керівними документами, що регулюють роботу цивільно-військового співробітництва, практично відпрацювали питання надання першої медичної допомоги в умовах бою, розглянули питання координації груп СІМІС із військово-цивільними адміністраціями та органами місцевого самоврядування, міжнародними неурядовими організаціями. Головна робота офіцера СІМІС – це добрі справи. Саме для вирішення перелічених та багатьох інших питань у 2017 році, в Національній гвардії України і створили систему цивільно-військового співробітництва – CIMIC.

 

«Нам дуже приємно відзначити спільну взаємодію між Збройними силами України та Національною гвардією України у напрямку розвитку цивільно-військового співробітництва. Започаткована два роки тому підготовка офіцерів сприяє підвищенню іміджу силових структур і допомагає реальній, злагодженій підтримці людей, що живуть в Донецькій та Луганській області», – зазначив начальник відділу інформаційної підтримки Іміджево-видавничого центру НГУ полковник Віктор Голумбівський.

 

Після завершення навчання, офіцери Національної гвардії України були нагороджені іменними сертифікатами про закінчення курсів.

 

 Група цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ