Субота, 31 Жовтня, 2020 - 09:34
11 Чер 2019

Офіцери Нацгвардії проходять курс цивільно-військового співробітництва

З 10 по 15 червня на базі навчально-наукового центру міжнародної миротворчої діяльності Національного університету оборони України імені Івана Черняховського проходитимуть курси цивільно-військового співробітництва в яких беруть участь п’ять офіцерів від Національної гвардії України.

 

Під час проходження курсу слухачі пройдуть підготовку за напрямком фахівців цивільно-військового співробітництва, навчатимуться правилам та методам налагодження комунікації між представниками міжнародних гуманітарних місій, представниками органів місцевого самоврядування та соціально вразливих верств населення, а також іншим навичкам, що можуть стати у нагоді під час виконання службових завдань в районі проведення операції Об’єднаних сил на Сході України.

 

Основними аспектами вивчення під час спеціальної підготовки є загальні основи юридичних процесів у цивільно-військовому співробітництві країн НАТО та Збройних Сил. Загальновійськова підготовка, психологічне тестування та інші профільні дисципліни, які необхідні для діалогу між військовими на населенням.

 

Довідково:

Підготовку офіцерів Національної гвардії України за напрямком цивільно-військового співробітництва було розпочато у червні 2017 року.

Офіцерами цивільно-військового співробітництва Національної гвардії України здійснюються практичні заходи у проведені гуманітарних та благодійних акцій, сприяння командирам підрозділів у налагодженні співпраці з місцевими органами влади та наданні допомоги цивільному населенню на сході України.

 

Група цивільно-військового співробітництва ІВЦ НГУ