П'ятниця, 30 Жовтня, 2020 - 15:06
29 Чер 2018

Обмін досвідом та допомога у розбудові Міжнародного центру, - у Головному штабі Об’єднаних сил Національної гвардії Каліфорнії домовилися продовжувати співпрацю

Під час візиту делегації МВС до США, командувач Національної гвардії України генерал-полковник Юрій Аллеров взяв участь у зустрічі, що проходила у Головному штабі Об’єднаних сил Національної гвардії Каліфорнії.

 

Українська сторона ознайомилася зі структурою Каліфорнійської гвардії, основними її завданнями, а також порядком, за яким налагоджена міжвідомча взаємодія при реагуванні на надзвичайні ситуації.

 

Було наголошено, що окремою важливою функцією каліфорнійських колег є виконання завдань для допомоги та в інтересах цивільного населення, особливо під час ліквідації наслідків надзвичайних ситуацій.

 

Учасники зустрічі обговорили питання подальшої співпраці щодо обміну досвідом побудови міжвідомчої взаємодії при реагуванні на надзвичайні ситуації природного і техногенного характеру.

 

Крім того, досягнуто домовленості щодо співпраці у розбудові Міжнародного міжвідомчого багатопрофільного центру підготовки підрозділів (с. Старе) та проведення заходів спільної підготовки з метою досягнення взаємосумісності для можливого виконання завдань в місіях з підтримання миру і безпеки.

 

Нагадаємо, що під час візиту до США, командувач Нацгвардії взяв участь у другому Саміті ООН за участі глав поліцейських відомств (COPS-2018), ознайомився з навчальним центром «Camp Roberts» у США, зустрівся із Спеціальним представником США на переговорах з питань України Куртом Волкером, конгресменами США Адамом Шіффом та Данканом Хантером штату Каліфорнії, а також із Заступником Голови Бюро Національної гвардії США генерал-лейтенантом Даніелем Хокансоном.

 

 

Прес-служба НГУ