Субота, 31 Жовтня, 2020 - 09:43
16 Лис 2019

Ніщо так не зігріває душу на фронті, як дитячий малюнок чи оберіг зроблений з любов’ю

З початку бойових дій на сході України бійцям Нацгвардії постійно передають дитячі малюнки, листи чи обереги, які змайстровані власноруч дітлахами. Доставляти такі подарунки, стало своєрідною традицією кожного року чи свята, адже ніщо так не мотивує гвардійця, як підтримка маленьких патріотів. Цього разу малеча навчальних закладів Києва передала чимало подарунків, які було доставлено на всі позиції, де виконують бойові завдання бійці Національної гвардії України.

 

«Привіт, дорогі солдати! Хочу Вам подякувати за вашу важку працю. Ви оберігаєте нас кожний день, даєте можливість спокійно жити. Спасибі за Вашу любов до нашої держави…!», - такими словами розпочинається лист учениці Анни Нестерчук з Києва.

 

Дітлахи впевнені, що їхні малюнки і теплі слова неабияк підтримають наших захисників. Кожний подарунок зроблений з любов’ю, у всіх побажаннях лунає щире прагнення миру і єдності для України, а ще – це все для того, щоб нагадати українським воїнам заради кого та чого вони виконують бойові завдання.

 

«Вдома на мене чекають дві донечки. Сумую за ними, постійно згадую, як вони теж малювали для мене, тому я знаю, що ці подарунки зроблені з любов’ю. І правда кажуть, що дитячі малюнки та обереги піднімають наш бойовий дух, адже ми захищаємо нашу землю, та майбутнє наших дітей, – розповів старшина Сергій Любомирович.

 

Гвардійці, які несуть службу в районі ООС висловили велику вдячність всім діткам, які допомагають та підтримують захисників своєї держави.

 

Пресслужба угруповання НГУ ООС