П'ятниця, 27 Листопада, 2020 - 16:01
22 Жов 2019

Непоправна втрата: помер воїн Національної гвардії - доброволець батальйону "Донбас" Дмитро Фесенко

 

Вчора, 21 жовтня, помер ветеран антитерористичної операції, воїн Національної гвардії, доброволець батальйону "Донбас" Дмитро Фесенко. Після поранення він став одним з “локомотивів” розвитку українського спорту ветеранів, причому йому довелося боротися і з важким онкологічним захворюванням.

 

Дмитро – уродженець Полтави, брав участь у Антитерористичної операції, отримав мінно-вибухову травму середньої тяжкості поблизу с. Новотроїцького (Донеччина) у червні 2016 року. Це не завадило йому долучитись до Марафону морської піхоти США, подолати «золоту дистанцію» (54 милі) на змаганнях Cateran Yomp у Шотландії, всіляко пропагувати ветеранський спорт, «витягувати» атовців-інвалідів з важких ПТСР та депресій, залучаючи їх до активного способу життя, змушуючи повірити у власні сили.

 

Пізніше у нього діагностували мієлому (рак кісткового мозку). Друзі та побратими Дмитра Фесенка оплакують смерть свого друга. На його сторінці у фейсбуці безліч повідомлень, у яких люди згадують, яким був Дмитро, і сумують через його раптову смерть.

 

Воїн, життєлюб та патріот Дмитро Фесенко назавжди залишиться в серцях гвардійців!

Вічна пам’ять герою!

Одне з прижиттєвих інтерв'ю Дмитра: