Субота, 31 Жовтня, 2020 - 10:11
02 Травень 2019

Національна гвардія України вивчає іноземний досвід ґендерної інтеграції військових

У Головному управлінні Національної гвардії України відбулася робоча зустріч з представниками Офісу зв’язку НАТО, в ході якої сторони обговорили питання ґендерної інтеграції військовослужбовців.

 

До складу іноземної делегації увійшли радник Офісу зв’язку НАТО з ґендерних питань майор Стів Вінтерс та радник Національної гвардії України майор Корі Анхорн.

 

Українську сторону представили радниця міністра внутрішніх справ України з ґендерних питань Вікторія Арнаутова та начальник служби з ґендерної інтеграції Національної гвардії України підполковник Сергій Капітонов. Вони розповіли іноземним колегам особливості роботи у сфері ґендерної політики Міністерства внутрішніх справ України та НГУ.

 

«Ґендерна рівність – це важливий напрямок в Україні за останні роки. Це питання проходить крізь всі проблеми сьогодення і є актуальним в житті кожного», - зазначила Вікторія Арнаутова.

 

У ході зустрічі присутнім також акцентували увагу на тому, що ґендерна політика є невід’ємною складовою діяльності військових формувань багатьох країн світу, та розповіли, як вона працює на практиці. Також були обговорені питання щодо подальшого міжнародного співробітництва.

 

Іноземні колеги висловили задоволення з приводу продуктивної співпраці із Національною гвардією України та результативністю зустрічі.

 

Прес-служба НГУ