Субота, 19 Вересня, 2020 - 15:17
30 Травень 2015

Начальники кінологічної служби підвели підсумки

28 травня на базі окремої Слобожанської бригади Національної гвардії  пройшли збори начальників кінологічних служби військових частин Східного оперативно-територіального об’єднання.

 

Метою зборів було підвищення рівня професійної майстерності та визначення шляхів подальшого розвитку кінологічної служби відповідно до збройних викликів сьогодення.

 

Під час зборів фахівці-кінологи оновили знання вимог керівних документів, обмінялися досвідом щодо використання службових собак під час виконання бойових завдань в зоні проведення АТО та підвели підсумки роботи за І півріччя.

 

Як зауважив начальник кінологічної служби Східного територіального управління майор Роман Башовий: «Збори цього року вигідно відрізняються від минулих подібних заходів тим, що на заняття були залучені фахівці кінологічної служби державної пенітенціарної служби, що дало змогу отримати позитивний досвід в роботі кінологів для подальшого коректування системи підготовки та використання службових собак підрозділів конвоювання екстрадиції та охорони підсудних».

 

За результатами зборів було внесено ряд суттєвих коректив в систему утримання, підготовки та використання службових собак, а начальникам служб були надані практичні рекомендації щодо підготовки кінологічних підрозділів.

 

Група ЗГ та ЗМІ Східного ОТО

фото прапорщика Антона Конотопа