П'ятниця, 30 Жовтня, 2020 - 15:57
17 Гру 2018

Нацгвардієць Михайло Романчук – чемпіон світу з плавання на дистанції 1500 метрів

 

У місті Ханчжоу (Китай) завершився чемпіонат світу з плавання «на короткій воді» (у басейні з доріжками довжиною 25 метрів). Солдат Михайло Романчук, спортсмен-інструктор групи з олімпійських видів спорту спортивної команди спортивного клубу Національної гвардії України, у драматичній боротьбі переміг рекордсмена світу – італійця Грегоріо Палтріньєрі з результатом 14 хвилин 09,14 секунди та завоював золото з рекордом чемпіонатів світу та рекордом України.

 

Проміжний час на 800 метрів вільним стилем 7,3192 теж є новим рекордом України. Так Михайло покращив два власні рекорди України. 

 

Постійний суперник нацгвардійця у всіх міжнародних змаганнях найвищого рівня, а нині срібний призер чемпіонату світу Грегоріо Палтріньєрі з Італії до кінця боровся з переможцем і фінішував з відставанням всього в 0,73 секунди! А ось норвежець Хенрік Крістіансен, який виборов «бронзу»  відстав вже на 10.25 секунди.

 

Михайло Романчук першу половину запливу йшов другим, але на останній 50-метрівці зробив феноменальний фінішний спурт та випередив Олімпійського чемпіона італійця Грегоріо Пальтріньєрі.

 

Окрім цього Романчук, встановив новий рекорд чемпіонатів світу. Михайло побив досягнення олімпійського чемпіона з Кореї  Пак Тай  Хвана  з  Кореї, поліпшивши  рекорд на 6,37 секунди.

 

Спортивний клуб Національної гвардії України