Вівторок, 24 Листопада, 2020 - 08:58
15 Кві 2020

Нацгвардійцю, у якого виявили COVID-19, надається вся необхідна медична допомога

У військового строкової служби харківської бригади оперативного призначення виявили COVID-19. Нині стан військового задовільний. Йому надають всю необхідну медичну допомогу. 

 

9 квітня у військового строкової служби харківської бригади оперативного призначення виявили високу температуру. Цей факт з’ясувався під час медичного огляду перед підготовкою до несення служби.

 

Військового одразу доправили у Харківському госпіталь МВС України, де провели експрес-тест на COVID-19. Тест показав негативний результат.

 

Для продовження лікування з діагнозом пневмонія, військовослужбовця направили до Харківської обласної клінічної інфекційної лікарні, де він знаходиться й нині.

 

14 квітня у зв’язку з наявністю клінічних ознак коронавірусної хвороби йому провели тест ПЛР. 15 квітня надійшов результат тесту, який підтвердив наявність у хворого COVID-19.

 

Наразі стан військовослужбовця задовільний, температура в межах норми. Йому надається вся необхідна медична допомога. У військовій частині проводяться заходи відповідно до протоколу, затвердженого міністерством охорони здоров’я. Особи, які контактували з хворим, визначені. За ними призначено медичний догляд.

 

У приміщеннях проводиться дезінфекція не менш, ніж 3 рази на добу. Пересування нацгвардійців у межах частини, а також між військовими підрозділами обмежено.

 

Пресслужба НГУ